Par mums

Esiet sveicināti kompānijas KOLS Travel mājas lapā.

Mēs ceram, ka pēc tuvākas iepazīšanās ar mūsu pakalpojumu klāstu, Jūs gūsiet pārliecību un visu nepieciešamo informāciju, lai uztīciet mums Jūsu ceļošanas sapņus un plānus.

KOLS Travel ir jauns, pilna servisa B2B Tūrisma Operators, kas sniedz tūrisma pakalpojumus Latvijā, Baltijas reģionā un valstīs visā pasaulē.

Uzņēmums atrodas Rīga un ir reģistrēts Ekonomikas ministrijas tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē (TATO), ar Reģ.nr. TATO-2012-8.

KOLS Travel sadarbībā ar pazīstamiem un rūpīgi izvēlētiem partneriem piedāvā augstā līmeņa pakalpojumus gan atpūtas, gan korporatīvo braucienu organizēšanā.

Mūsu komandas zināšanas, bagātā pieredze un individuāla pieeja klientu prasībām nodrošina pilnu tūrisma pakalpojumus klāstu:

Avio biļešu un viesnīcu rezervēšana, SPA atpūta, transfēri, vīzas un ceļojumu apdrošināšana, čarterlidojumi un tūroperatoru piedāvājumi, konsultācijas, individuālās programmas privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. MICE pakalpojumi, kas ietver Meet and Greet, Transfērus, Team Building aktivitātes, Konferenču organizāciju, informāciju par restorāniem un daudz kas cits.

Mūsu kaislība ir pakalpojuma radīšanas process – Mūsu klientu apmierinātība ir mūsu augstākais mērķis.